EN | Fa   
یکشنبه ۴ مهر ۱۴۰۰
اینجا هستیدSkip Navigation Linksbullet پاسخ: دوره های آموزشی کار با دستگاه جوشکاری به صورت تئوری و نیز عملی و نیز مهندسی و بازرسی جوش سر به سر میلگرد به صورت دوره ای در طول سال در این شرکت صرفا در شهر تهران برگزار می گردد .
در صورت درخواست خارج از زمان دوره های مذکور و یا در شهر های دیگر با دفتر آموزش هماهنگی صورت پذیرد.


bullet پاسخ: تعداد قابل اجرا توسط یک اکیپ آموزش دیده به همراه کلیه تجهیزات لازم حداکثر در بهترین شرایط در یک شیفت کاری 8 ساعته 180 سرجوش میلگرد سایز 25 بوده است. این تعداد به عواملی همچون آماده بودن کار , موقعیت محل کار , سایز میلگرد بستگی کامل دارد.


bullet پاسخ: شرکت سازه آزمون فولاد در طول سه سال فعالیت مستمر در زمینه جوشکاری فورجینگ سر به سر میلگرد تا کنون هیچ حادثه ای در هیچ یک از پروژه های خود در سراسر کشور نداشته است.


bullet پاسخ:
با توجه به سایز های مختلف میلگرد طبق جدول ارائه شده از طرف شرکت سازنده تیغه های برای هر سایز میلگرد اطلاعات به شرح زیر می باشد :


سایز میلگرد    زمان برش    تعداد برش
19    5    2000
22    6    1800
25    8    1500
29    12    1200
32    14    1000
35    18    450bullet پاسخ: اعطای نمایندگی صرفا به اشخاص فعال در زمینه صنعت ساختمان و یا دارای تحصیلات مرتبط با جوشکاری و مهندسی ساختمان امکانپذیر می باشد.


bullet پاسخ: بله از مزایای این دستگاه پرتابل بودن آن می باشد. یک مجموعه کامل دستگاه و تجهیزات بدون کپسول اکسیژن و استیلن حدودا 90 کیلوگرم وزن دارد. این تجهیزات در صندوق عقب یک خودروی سواری جا می گیرد و توسط کارگران ساختمانی به نقاط مختلف ساختمان قابل انتقال است.


bullet پاسخ: برای اینکار تجربه و تبحر قبلی جوشکار ملاک بوده و نهایتا تا یک سایز اختلاف جوشکاری مقدور می باشد . در موارد خاص ساخت تجهیزات لازم و جوشکاری دو یا سه سایز اختلاف هم مقدور می باشد.


bullet پاسخ: در حالت نرمال هر جوشکار نیازمند دو نفر نیروی کار ساده جهت جابجایی میلگرد و بستن گیره های نگهدارنده می باشد لاکن در پروژه های قبلی بر حسب ضرورت این کار توسط نفرات کمتر نیز انجام شده است. همچنین افزایش نیروی کار میتواند عامل افزایش سرعت نیز باشد.


bullet پاسخ: در این روش صرفا می توان با آموزش تخصصی انجام شده در دوره آموزشی اولیه فقط یک سایز بالاتر را به میلگرد جوش داد مثلا سایز 22 به 25


bullet پاسخ:

دوست گرامی ضمن تشکر از صداقت و عنوان اشتباه مجموعه شما به استحضار می رساند متاسفانه شرکت ها و اشخاص مشابه شما که فریب تبلیغات و یا صحبت های افراد کپی کار و سودجو را خورده و از دستگاههای ناکارآمد و بلا استفاده کپی برداری شده خرید کرده اند کم نیست. در صورتیکه تصاویر و مشکلات دستگاه خود را به ما اعلام ارسال و اعلام نمائید واحد فنی این شرکت اقدام به ارائه خدمات مشاوره و راهنمایی کامل و رایگان در جهت امکان تغییر و تبدیل دستگاه و یا بلا استفاده بودن آن را به شما می نماید ولی توصیه کلی ما به شما مرجوع نمودن این دستگاه و تهیه دستگاه اصلی و با کیفیت می باشد.bullet پاسخ:

دوست عزیز داستان های علمی و تخیلی زیادی در مورد ما و شرکت ما و عملکرد دستگاههامون می گویند. کمی مصاحبت بیشتر با اینگونه افراد خود بیانگر حقیقت های بیشتری در این زمینه می باشد. متاسفانه نوعی از رقابت ناسالم ایجاد شایعه و صحبت های کذب در خصوص رقبا می باشد که معمولا نتیجه معکوس برای خودشان دربر دارد. خوشبختانه آمار بالای فروش دستگاههای ما و نیز پروژه های اجرایی موفق در سراسر کشور جایی برای اینگونه حرف ها باقی نگذاشته است.bullet پاسخ: از لحاظ زمانی بدون شک اضافه شدن یک اکیپ کاری جدید بین تیم آرماتوربندی و قالب بندی اتلاف وقت خواهد داشت ولی با برنامه ریزی صحیح و مدیریت زمانی کار تیم ها می توان این مسئله را حل نمود. در خصوص صرفه جویی اقتصادی و مقایسه آن با روش های معمول مثل اورلپ کردن و کوپلر می توانید به جدول توجیه اقتصادی حذف اورلپ و نیز کاتالوگ شرکت مراجعه و با دانلود آنها موارد را بررسی و مقایسه نمائید.


bullet پاسخ:
برخی از اجرای حساس و پر استهلاک دستگاه های ما وارداتی و ساخت کشور ژاپن می باشد. تجربه قبلی اینجانب در زمینه تولید و ساخت ماشین آلات صنعتی و نیز علم بر دانش فنی و امکانات تولید قطعات خاص و حساس باعث گردید که ساخت و تولید قطعات دارای ضریب ایمنی بالا و پیچیده همچون اجزای پمپ هیدرولیک برقی و نیز گیربکس اره برش سرد را ترجیحا از تولیدات خارجی با کیفیت استفاده نماییم . شاید امکان تولید این قطعات در کشورمان وجود داشته باشد لاکن بدست آوردن تجربه 60 ساله تولید و ساخت این قطعات مستلزم پرداخت هزینه آزمون های صحیح و خطای رسیدن به کیفیت کنونی کشور ژاپن خواهد بود که بدون شک این هزینه و اتلاف وقت نه به نفع مصرف کننده و نه به نفع ما می باشد.


bullet پاسخ: کلاسهای آموزشی که هر فصل برگزار می شود صرفا جهت آشنایی با روش و عملکرد دستگاه و فرآیند جوشکاری سر به سر میلگرد به روش فورجینگ می باشد و کسانی که در این دوره آموزش می بینند اجازه و حتی توانایی جوشکاری در پروژه را ندارند. طول این دوره ها 8 ساعت شامل کارگاه عملی و تئوری می باشد حال آنکه دوره آموزش کار با دستگاه در حدود یک هفته و شامل راه اندازی دستگاه ,تعمیر و نگهداری دستگاه ,اپراتوری دستگاه و ایمنی دستگاه است. توجه داشته باشید که اپراتور دستگاه حتما می بایست این دوره را به صورت کامل طی کرده و سپس گواهینامه رسمی اپراتوری دریافت نماید.bullet پاسخ: با سلام
لطفا جهت اطلاع از قیمت دستگاه و شرایط فروش با دفتر فروش شرکت تماس حاصل فرمایید.
با تشکر


bullet پاسخ: با تشکر از توجه شما به مقوله کنترل کیفیت و بازرسی فورجینگ به اطلاع شما می رساند تدوین استاندارد ها و دستورالعمل های بازرسی جوش فورجینگ سر به سر میلگرد با همکاری متخصصین انجمن جوشکاری ایران در حال انجام می باشد. در حال حاضر صرفا در ایران کلاسهای آموزش آشنایی با جوشکاری فورجینگ سر به سر میلگرد توسط شرکت مهندسی سازه آزمون فولاد با همکاری مرکز ملی مقاومسازی ایران به صورت فصلی برگزار می شود که در این دوره مباحث بازرسی و کنترل کیفیت نیز تدریس میگردد.


bullet پاسخ: استفاده از میلگرد جوش شده با الکترود در تیرچه به علت عدم استحکام این نوع جوش ممنوع است ولی در صورت استفاده از جوش فورجینگ مشکل سستی اتصال از بین رقته و حتی محل جوش استحکامی بیشتر از خود میلگرد پیدا می کند. متاسفانه در آیین نامه ها به این مقوله هنوز توجه و اشاره نشده و در حال حاضر عوام به اشتباه از کاربرد این تکنولوژی در تیرچه واهمه دارند.


bullet پاسخ: با سلام
بسیاری از اطلاعات فنی در خصوص جوشکاری فورجینگ سر به سر میلگرد در کاتالوگ و قسمت مقالات سایت قابل دانلود می باشد . در صورت نیاز به اطلاعات دقیق تر و متالورژیکی در خصوص فرآیند جوش فورجینگ سر به سر لطفا با متخصصین شرکت ما تماس حاصل فرمایید.


bullet پاسخ: با سلام خدمت شما . باتوجه به هزینه های گاز مصرفی و هزینه های سربار در این روش توجیه اقتصادی این روش برای میلگردهای سایز 20 به بالا می باشد لاکن در صورت کوتاه بودن میلگردها یا نیاز به مقاوم سازی میلگردهای تا سایز 14 را نیز می توان با این فرآیند جوشکاری نمود. سایزهای پایینتر را میتوان با دستگاه برقی که با فشار پنوماتیک کار میکند جوشکاری نمود.


bullet پاسخ: دوست عزیز با نگاهی به مجموعه تصاویر پروژه هایی که این شرکت انجام داده و وجود بیش از 80 عدد از دستگاههای ما در سراسر کشور و اجرای حدود 400 پروژه در سراسر کشور چگونه امکان دارد دستگاه های ما کار نکند و فقط دستگاههای این دوستان کار کند ؟ در دنیا روش های مختلفی برای تبلیغ جهت فروش یک کالا وجود دارد متاسفانه بعضی از رقبای ما روش بدگویی و تخریب دیگران را برای بالا بردن محصول خود انتخاب کرده اند. امیدواریم دوستان در مراحل زندگی شخصی خود موفق باشند چون تاکنون در فروش محصولاتشون ظاهرا موفق نبوده اند.


bullet پاسخ: با توجه به دمای کاری این فرآیند جوشکاری (حدود 1250 درجه سانتیگراد) تغییر زیادی در ساختار فلزی و خواص متالورژیکی فلز پایه به وجود نمیآید. شما میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه به قسمت مقاله های سایت مراجعه و یا با کارشاناسان مهندسی جوش و متالورژی شرکت ما تماس حاصل فرمائید.


bullet پاسخ: با سلام . روش جوشکاری فورجینگ سر به سر میلگرد در سال 1388 در مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن ایران مورد ارزیابی قرار گرفته و با شرط رعایت حدود 20 بند و شرط لازم مورد تائید قرار گرفته است. کلیه شهرداریها و سازمانهای مربوطه در زمینه ساختمان و عمران این نظریه فنی و تائیدیه را قبول داشته و از آن پیروی میکنند. تنها نکته مهم و حائز اهمیت برای این فرآیند که می تواند باعث بهانه باشد استفاده از تجهیزات غیر استاندارد و ناکارآمد ارائه شده در بعضی از استانها و یا عدم داشتن گواهینامه تخصصی اپراتورهای اجرای جوشکاری می باشد که هر دو میتواند باعث بروز صدمات جدی و خطرناک در زمان بهره برداری از سازه جوش شده گردد.
این شرکت در شهر شیراز دارای نمایندگی فعال بوده و در صورت نیاز به دوره های آموزشی میتوانید با ایشان هماهنگ فرمائید.


bullet پاسخ:
 در خصوص دستگاههای ایرانی و یا دستگاههای مشابه موجود در بازار همانند سایر دستگاههای تخصصی در مشاغل دیگر همواره پس از اینکه شخص یا اشخاصی زحمت ریسک وارد کردن یک تکنولوژی و یک سیستم جدید به کشور را به خود می دهند و هزینه و بهای این شهامت و شجاعت کاری خود را پرداخت می کنن اشخاصی هستند که از ماحصل زحمات آنها به صورت کپی برداری و مشابه سازی میخواهند سود ببرن . فورجینگ نیز از این مهم مستثنی نبوده و از سال 1388 تا کنون حدود 7 شرکت یا شخص اقدام به کپی و مشابه سازی کرده اند که به علت نداشتن تخصص و دانش مهندسی جوشکاری و علم این تکنولوژی ادوات معیوب تولیدی آنها به شکست خورده و خواهد خورد.bullet پاسخ: سالانه با همکاری مرکز ملی مقاومسازی ایران و انجمن جوشکاری دوره های آموزشی و ارتقاء پایه جوشکارها برگزار میشود که میتوانید با شرکت در این کلاسها و دوره ها گواهی مهارت بگیرید.پرسشگر:
پرسش:*
کد امنیتی:*
 


تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به شرکت سازه آزمون فولاد می باشد