EN | Fa   
پنجشنبه ۱۴ مرداد ۱۴۰۰
اینجا هستیدSkip Navigation Links
Loading the player ...
اجرای جوشکاری فورجینگ سر به سر میلگرد
تعداد رای ها:

اجرای جوشکاری فورجینگ سر به سر میلگرد

بروز مشکلات و معضلات متعدد در ساخت و ساز سازه های بتنی و درک نیاز این موضوع در پروژه های کشور کارشناسان شرکت را بر آن داشت تا با بررسی های فنی خود اقدام به بست و گسترش فن آوریهای نوین صنعت جوشکاری در بحث سازه های بتنی در کشور نمایند.

 در این رابطه واحد اجرایی شرکت مهندسی مشاور سازه آزمون فولاد با بهره گیری از مدیران باتجربه و خلاق خود در این بخش در سال 1389 اقدام به راه اندازی و تاسیس بخش اجرایی به عنوان اولین شرکت پیمانکاری و مجری فن آوری نوین جوشکاری فورجینگ سر به سر میلگرد در پروژه های ساختمانی و عمرانی در ایران نمود.

این شرکت با بهره گیری از مدیران کارآموزده و با سابقه خود در زمینه های مهندسی جوشکاری و عمران و با درایت و شناخت بررسی شده از مشکلات و معضلات موجود در صنعت ساخت و ساز مسکن اقدام به فعالیت حرفه ای در زمینه اجرای پروژه های متعدد در سطح کشور نمود. 

ماحصل این بخش اجرای بیش از 2500 پروژه عمرانی و ساخمانی در سراسر ایران بوده است که پروژه های شاخص و به نام متعددی در کشور از سوابق مهم پرسنا زبده و کوشا می باشد.تعرفه خدمات اجرایی جوش فورجینگ سر به سر میلگرد شرکت مهندسی مشاور سازه آزمون فولاد در سال 1399
جهت میلگرد و بولت های شکسته یا کوتاه 

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به شرکت سازه آزمون فولاد می باشد