EN | Fa   
یکشنبه ۴ مهر ۱۴۰۰
فرآیند جوش فورجینگ سر به سر میلگرد

تکنولوژی فرآیند جوشکاری فورجینگ سر به سر میلگرد در سال 1952 میلادی و با هدف کاربرد در صنعت حمل و نقل ریلی ابداع و توسعه یافت. با گسترش روز به روز ساخت و ساز و رشد شهرها و بلند مرتبه سازی، توجه به موضوع مقاوم سازی و استحکام سازه ها به منظور حفظ جان و سرمایه ساکنین در اهمیت قرار گرفت و این فرآیند با توجه به ضریب ایمنی بالا و نیز کاهش هزینه ها وارد حوزه ساخت و ساز گردید.
شرکت مهندسی سازه آزمون فولاد (STS) به عنوان اولین شرکت در حوزه جوشکاری فورجینگ سر به سر میلگرد و با بهره گیری از متخصصین با سابقه خود در زمینه های عمران , متالورژی , جوشکاری و با درایت و شناخت بررسی شده از مشکلات و معضلات موجود در صنعت ساخت و ساز مسکن از سال 1388 اقدام به فعالیت در زمینه وارد نمودن فن آوریهای نوین دنیا از جمله فرآیند فورجینگ سر به سر میلگرد با هدف بومی سازی این تکنولوژی مفید در کشور و نیز افزایش استحکام در بخش صنعت ساخت و ساز کشور نمود.
هم اکنون شرکت مهندسی سازه آزمون فولاد (STS) با داشتن 27 نماینده اجرایی در سراسر کشور و برگزاری دوره ها و سمینارها و اولین کنفرانس فورجینگ در ایران توانسته است به عنوان شرکت مادر تخصصی و پیشکسوت در زمینه واردات و تولید و آموزش علمی و عملی جوشکاری فورجینگ سر به سر میلگرد شناخته شود.
فروشگاه آنلاین لوازم جوش سر به سر میلگرد


تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به شرکت سازه آزمون فولاد می باشد