EN | Fa   
یکشنبه ۴ مهر ۱۴۰۰
اینجا هستیدSkip Navigation Links

   برگزاری سمینارها و دوره های آموزشی جوشکاری فورجینگ :

 

بدون شک آموزش یکی از موثرترین عوامل در بهبود رفتار حرفه ای و به روز نمودن مهارت , تخصص و تحول درون سازمانی می باشد. هر روزه شاهد پیشرفت روز افـزون دانش و تکنولوژی در سراسر دنیا هستيم. استفاده از تكنيكهاي وتکنولوژی های پیشرفته همچون فن آوری نوین جوشکاری فورجینگ سر به سر میلگرد مستلزم بالا بردن آگاهی ها و دانش فنی پرسنل و نیروهای انسانی با استقرار سیستم آموزشی مناسب می باشد. شرکت مهندسی سازه آزمون فولاد به منظور تبادل و انتقال اطلاعات و نیز آموخته های خود در طی پروژه های مختلف و با هدف انتقال تجربیات مفید و کاربردی و تخصصی خود در زمینه مهندسی جوش فورجینگ به نیروهای فنی کارفرمایان در طی سالهای گذشته اقدام به برگزاری سمینارها و دوره های آموزشی برای کارفرمایان خود نموده است .

                      

این سمینار های آموزشی تا کنون در شهرهای مختلف کشور همچون اصفهان , یزد , تهران , کرمانشاه , تبریز , مازندران , خراسان و سمنان و با همکاری سازمانهای مختلف همچون سازمان های نظام مهندسی و نظام کاردانی ساختمان , دانشگاههای دولتی و آزاد , سازمان مسکن و عمران شهرهای مختلف برگزار گردیده است .

                           

ما حصل این همایشهای آموزشی و سمینارها در پاییز 1394 منجر به برگزاری اولین کنفرانس جوشکاری فورجینگ سر به سر میلگرد در ایران گردید که با  استقبال جامعه مهندسی و موفقیت برگزار و اجرا شد. در این کنفرانس مقالات متعددی در زمینه معایب و محاسن روشهای مختلف اتصال میلگرد در دنیا ارائه و بررسی گردید و در پایان به 3 مقاله برتر جوایزی از طرف شرکت مهندسی سازه آزمون فولاد تقدیم گردید.

 

همچنین شرکت مهندسی سازه آزمون فولاد در راستای سیاست آمرزشی خود جهت فرهنگ سازی صحیح و گسترش کاربرد عملی صحیح و اصولی جوش سر به سر میلگرد در پروژه های عمرانی و ساختمانی در سراسر کشور اقدام به برگزاری کارگاههای عملی آموزشی این فن آوری نموده و به عنوان اولین و تنها مرجع برگزاری آزمون عملی و تئوری جوشکاری فورجینگ سر به سر میلگرد در ایران اقدام به صدور گواهینامه های جوشکاری در این زمینه بر اساس استانداردهای آموزشی مهندسی جوش اروپا و آمریکا نموده است.

           

شرکت مهندسی سازه آزمون فولاد آماده همکاری با کلیه دانشگاهها و سازمانها و شرکتهای درخواست کننده برگزاری سمینارها و دوره های آموزشی تئوری و عملی کوتاه مدت و بلند مدت در زمینه های مهندسی جوشکاری و جوش فورجینگ سر به سر میلگرد می باشد.

 

 

 از دیگر اقدامات شرکت مهندسی مشاور سازه آزمون فولاد همکاری با سازمان فنی و حرفه ای ایران در زمینه تدوین استاندارد آموزشی جوشکاری فورجینگ سر به سر میلگرد بوده است . با توجه به نیاز یکپارچه سازی مباحث و سرفصل های آموزشی تکنولوژی جوش فورجینگ یا همان جوشکاری سربسر حرارت فشار در سراسر کشور وجود استاندارد آموزشی و مشخص بودن سرفصل ها و عناوین آموزشی این مقوله بسیار مفید و حایز اهمیت میباشد. کلیه سازمانهای نظام مهندسی استانها در سراسر کشور میتواند با الزامی کردن داشتن گواهینامه حرفه ای جوشکارها در زمینه فرجینگ میلگرد جهت کنترل کیفیت اجرایی جوشهای اجرا شده در ساختمانها و پروژه های عمرانی جاری از کلاسهای آموزشی و مدارک سازمان فنی و حرفه ای بهره ببرند.

جهت دانلود فیلم های آموزشی در زمینه جوشکاری فورجینگ سربسر میلگرد روی تصویر زیر دانلود کنید. این فیلها درباره نکات جوشکاری و استاندارد جوش سربسر میلگرد و آزمایشهای خمش و تست التراسونیک و لزوم داشتن گواهینامه جوشکاری فورجینگ میباشند.


تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به شرکت سازه آزمون فولاد می باشد