EN | Fa   
پنجشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۸
اینجا هستیدSkip Navigation Links

   برگزاری سمینارها و دوره های آموزشی جوشکاری فورجینگ :

 

بدون شک آموزش یکی از موثرترین عوامل در بهبود رفتار حرفه ای و به روز نمودن مهارت , تخصص و تحول درون سازمانی می باشد. هر روزه شاهد پیشرفت روز افـزون دانش و تکنولوژی در سراسر دنیا هستيم. استفاده از تكنيكهاي وتکنولوژی های پیشرفته همچون فن آوری نوین جوشکاری فورجینگ سر به سر میلگرد مستلزم بالا بردن آگاهی ها و دانش فنی پرسنل و نیروهای انسانی با استقرار سیستم آموزشی مناسب می باشد. شرکت مهندسی سازه آزمون فولاد به منظور تبادل و انتقال اطلاعات و نیز آموخته های خود در طی پروژه های مختلف و با هدف انتقال تجربیات مفید و کاربردی و تخصصی خود در زمینه مهندسی جوش فورجینگ به نیروهای فنی کارفرمایان در طی سالهای گذشته اقدام به برگزاری سمینارها و دوره های آموزشی برای کارفرمایان خود نموده است .

                      

این سمینار های آموزشی تا کنون در شهرهای مختلف کشور همچون اصفهان , یزد , تهران , کرمانشاه , تبریز , مازندران , خراسان و سمنان و با همکاری سازمانهای مختلف همچون سازمان های نظام مهندسی و نظام کاردانی ساختمان , دانشگاههای دولتی و آزاد , سازمان مسکن و عمران شهرهای مختلف برگزار گردیده است .

                           

ما حصل این همایشهای آموزشی و سمینارها در پاییز 1394 منجر به برگزاری اولین کنفرانس جوشکاری فورجینگ سر به سر میلگرد در ایران گردید که با موفقیت برگزار و اجرا شد.

 

همچنین شرکت مهندسی سازه آزمون فولاد در راستای سیاست آمرزشی خود جهت فرهنگ سازی صحیح و گسترش کاربرد عملی صحیح و اصولی جوش سر به سر میلگرد در پروژه های عمرانی و ساختمانی در سراسر کشور اقدام به برگزاری کارگاههای عملی آموزشی این فن آوری نموده و به عنوان اولین و تنها مرجع برگزاری آزمون عملی و تئوری جوشکاری فورجینگ سر به سر میلگرد در ایران اقدام به صدور گواهینامه های جوشکاری در این زمینه بر اساس استانداردهای آموزشی مهندسی جوش اروپا و آمریکا نموده است.

           

شرکت مهندسی سازه آزمون فولاد آماده همکاری با کلیه دانشگاهها و سازمانها و شرکتهای درخواست کننده برگزاری سمینارها و دوره های آموزشی تئوری و عملی کوتاه مدت و بلند مدت در زمینه های مهندسی جوشکاری و جوش فورجینگ سر به سر میلگرد می باشد.

 

 

 تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به شرکت سازه آزمون فولاد می باشد