EN | Fa   
یکشنبه ۴ مهر ۱۴۰۰
اینجا هستیدSkip Navigation Links

خط تولید بازیافت میلگردهای پرت وضایعاتی

شرکت مهندسی سازه آزمون فولاد به عنوان اولین و تنها سازنده خط بازیافت میلگردهای پرت و ضایعاتی در پروژه های عمرانی اقدام به طراحی و ساخت ماشین آلات تبدیل میلگردهای کوتاه به میلگردهای قابل استفاده با طول مورد نیاز در پروژه های نموده است.

تفاوت بالای قیمت میلگردهای پرت و ضایعاتی موجود در پروژه های ساختمانی و عمرانی میتواند توجیه اقتصادی مناسبی در بازیافت و کاربرد مجدد آنها در پروژه های داشته باشد. 


این دستگاه با قابلیت کاری سنگین در سه شیفت کاری به صورت اتوماتیک و دستی طراحی و تولید انحصاری شرکت مهندسی سازه آزمون فولاد بوده و در هیچ کجای دنیا نمونه و مشابه قبلی ندارد. ظرفیت بازیافت میلگرد این دستگاه در سه شیفت کاری حداکثر روزانه در حدود 15 تن می باشد.

شرکت مهندسی سازه آزمون فولاد به عنوان تنها سازنده خطوط بازیافت میلگردهای پرت و ضایعات در دنیا و تنها پیمانکار تخصصی اجرای این فرآیند در ایران با داشتن سابقه قوی و معتبر آمادگی همکاری به صورت فروش و راه اندازی خط بازیافت و یا اجرای پیمانکاری در پروژه های بزرگ ساختمانی و پروژه های راه سازی و عمرانی در سراسر کشور را دارا می باشد.تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به شرکت سازه آزمون فولاد می باشد