EN | Fa   
پنجشنبه ۱۴ مرداد ۱۴۰۰
اینجا هستیدSkip Navigation Links
انجام آزمایش تست کشش میلگرد جوشکاری شده به روش فورجینگ در آزمایشگاه وزارت راه و شهرسازی کردستان انجام آزمایش تست کشش میلگرد جوشکاری شده به روش فورجینگ در آزمایشگاه وزارت راه و شهرسازی کردستان (تعداد بازدید : 2874)
پیرو پیگیری های نمایندگی اجرای جوش فورجینگ سر به سر میلگرد در کردستان جناب آقای مهندس مظهر خدامرادی و پدرام سید عباسی نمونه های میلگرد جوش شده به روش فورجینگ سر به سر در پروژه پارکینگ طبقاتی و بنا به درخواست شرکت فراپیشگام در آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک استان کردستان مورد ارزیابی و تست کشش قرار گرفت. این آزمایشگاه که مورد تائید وزارت راه  و شهرسازی می باشد این آزمایش را مطابق با استاندارد انجام داد که در هر شش مورد آزمون کشش صورت گرفته شکست جوشها در خارج از محدوده اتصال جوش و با مقاومت کافی دچار گسیختگی قرار گرفت . 
 

لازم به توضیح است مهندس مظهر خدامرادی و پدرام سید عباسی نمایندگان جوش فورجینگ سر به سر میلگرد شرکت مهندسی سازه آزمون فولاد در کردستان بوده و چندی پیش نیز موفق به دریافت موافقت اداره استاندارد این استان در خصوص جوش سر به سر میلگرد به روش فورجینگ شده بودند. ضمن تشکر از این دوستان آرزوی موفقیت های بعدی در کلیه مراحل زندگی را برای ایشان داریم.  


دستگاه تست کشش میلگرد آزمایشگاه مکانیک خاک وزارت راه و شهرسازی کردستان
نمونه گسیخته شده جوش سر به سر میلگرد پس از انجام تستس کششگزارش آزمایشگاه شرکت سهامی آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک استان کردستان


تاریخ: ۱۳۹۴/۰۴/۱۵
منبع :
نظرات:تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به شرکت سازه آزمون فولاد می باشد