EN | Fa   
پنجشنبه ۱۴ مرداد ۱۴۰۰
اینجا هستیدSkip Navigation Links
حضور موفق و چشمگیر در سمینار آشنایی با فرصت های سرمایه گذاری و کسب و کار در شهر اربیل حضور موفق و چشمگیر در سمینار آشنایی با فرصت های سرمایه گذاری و کسب و کار در شهر اربیل (تعداد بازدید : 1166)

شرکت مهندسی مشاور سازه آزمون فولاد حضوری موفق و چشمگیر در سمینار آشنایی با فرصت های سرمایه گذاری و کسب و کار در شهر اربیل ؛ پایتخت اقلیم کردستان عراق داشت.

با توجه به صنعتی نبودن این منطقه و نیاز بالا به استفاده از تکنولوژی های نوین ساختمانی و صنعتی ارائه دستاوردهای جدید از طرف شرکت مهندسی مشاور سازه آزمون فولاد در نمایشگاه جانبی این سمینار مورد استقبال واقع گردید.

ارائه تکنولوژی نوین جوشکاری سر به سر میلگرد به روش فورجینگ با توجه به ساخت بیش از 90 درصد از سازه های این شهر با بتن بسیار برای مهندسین و دست اندرکاران صنعت ساختمان جالب و جذاب واقع گردید.

رفع مشکلات قبلی همچون میلگردهای کوتاه و میلگرد های شکسته و نیز استفاده مجدد از ضایعات و پرت میلگرد در بیشتر صحبت های بازدید کنندگان درخواست استفاده از این تکنولوژی بود.

همزمان با این سمینار مذاکرات اولیه جهت تاسیس و اعطای نمایندگی کشور عراق نیز مطرح گردید که مقرر گردید نهایی شدن این موضوع با بازدید متقابل هیت عراقی از پروژه های جاری در ایران و در دفتر مرکزی شرکت در تهران صورت پذیرد

در پایان لازم به توضیح است که افق کاری شرکت مهندسی مشاور سازه آزمون فولاد علاوه بر بازار ایران صادرات خدمات فنی و مهندسی به سایر کشورهای جهان می باشد.
تاریخ: ۱۳۹۳/۰۲/۳۱
منبع :
نظرات:تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به شرکت سازه آزمون فولاد می باشد