EN | Fa   
دوشنبه ۳۱ تير ۱۳۹۸
اینجا هستیدSkip Navigation Links
حضور در هفدهمین نمایشگاه معماری و فن‌آوری‌های نوین ساختمان اصفهان حضور در هفدهمین نمایشگاه معماری و فن‌آوری‌های نوین ساختمان اصفهان (تعداد بازدید : 792)
شرکت مهندسی سازه آزمون فولاد بنیانگذار بومی سازی جوشکاری فورجینگ سر به سر میلگرد در هفدهمین نمایشگاه معماری و فن‌آوری‌های نوین ساختمان اصفهان در تاریخ 12 لغایت 16 مهر ماه 1393 در شهر اصفهان شرکت کرد. در این نمایشگاه فن آوری نوین جوشکاری فورجینگ سر به سر میلگرد به بازدید کنندگان معرفی و ضمن آشنا نمودن مهندسین و مسئولین و کارفرمایان شاغل در بخش صنعت ساختمان با مزایا و ویژگی های کاربردی این روش جوشکاری ؛ ضوابط و مقررات نحوه استفاده از آن در پروژه های ساختمانی و عمرانی توضیح داده شد.
استقبال گسترده بازدید کنندگان از این فن آوری نوین ساختمانی و درخواست های متعدد ارجای کار و انجام پروژه توسط نماینده ای در اصفهان نشان دهنده استقبال خوب از این تکنولوژی در آینده ار این شهر بود. انجام دو پروژه ساختمانی در اصفهان و داشتن تائیدیه سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اصفهان از سوابق کاری در استان اصفهان می باشد.
طی بازدید انجام شده توسط جناب آقای مهندس غلامحسین عسگری عضو هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اصفهان و هیت همراه ایشان از غرفه شرکت مهندسی سازه آزمون فولاد توضیحات لازم و کامل به ایشان در خصوص خط تولید بازیافت میلگردهای پرت و ضایعاتی به ایشان داده شد. لازم به توضیح است که خط تولید بازیافت میلگردهای پرت و ضایعاتی مختص پروژه های بزرگ ساختمانی و عمرانی بوده و با استفاده از این دستگاه میتوان در هر شیفت کاری تا 3 تن و 800 کیلوگرم میلگرد را به چرخه مصرف در پروژه بازگرداند و احیا نمود. این دستگاه برای اولین بار در دنیا ساخته شده و هیچگونه نمونه مشابه خارجی ندارد.

در پایان شرکت مهندسی سازه آزمون فولاد به عنوان تنها شرکت در زمینه بومی سازی جوشکاری فورجینگ سر به سر میلگرد موفق به دریافت تندیس نمایشگاه از دست مسئولین گردید.


               


تاریخ: ۱۳۹۳/۰۷/۱۷
منبع :
نظرات:تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به شرکت سازه آزمون فولاد می باشد