برگزاری سمینار آموزشی با همکاری سازمان نظام مهندسی ساختمان تهران و شهرداری منطقه 9در تاریخ 8 مرداد ماه 1394 با همکاری و مساعدت واحد ایثارگران سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران سمینار آموزشی آشنایی با جوشکاری فورجینگ سر به سر میلگرد برگزار گردید.

این سمینار یک روزه آموزشی با پیگیری های جناب آقای مهندس اعتمادنیا از اعضای واحد ایثارگران سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران و با همکاری شهرداری منطقه 9 تهران در سالن اجتماعات شهرداری با موفقیت برگزار گردید . در کنار این سمینار آموزشی که به تشریح فرآیند جوشکاری فورجینگ سر به سر میلگرد اختصاص داشت کارگاه عملی نیز برگزار گردید.

اعضای جامعه مهندسی سازمان نظام مهندسی ضمن آشنایی با تاریخچه انجام جوشکاری فورجینگ در دنیا با نحوه اجرای این تکمولوژی , اجزای دستگاه و متعلقات جانبی و نیز استاندارهای اجرایی و کنترل کیفیت مجریان و پیمانکارهای فعال در این جرگه آشنا شدند.

فرهنگ سازی و گسترش دانش علمی مهندسین و علاقه مندان به فن آوری نوین جوشکاری فورجینگ سر به سر میلگرد از ضروریات و جزء اولویت های آموزشی شرکت مهندسی سازه آزمون فولاد به عنوان بنیانگذار بومی سازی جوشکاری فورجینگ سر به سر میلگرد می باشد. در این زمینه این شرکت آمادگی خود را جهت برگزاری کلیه سمینارهای آموزشی در سازمانها و ارگانهای مرتبط و همچنین دانشگاهها را در سراسر کشور اعلام می دارد. امید است واحد آموزش این شرکت بتواند رسالت خویش را در زمینه گسترش دانش فنی صحیح این فرآیند جوشکاری سودمند به نحو احسنت انجام دهد.

              


۱۳۹۴/۰۵/۱۳
saze.parsiangroup.com
دپارتمان فورجینگ میلگرد